Uğur Mumcu ÖDGE

Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi

Uğur Mumcu ve Anadolu Yakası'nda birebir, kaliteli, 20 Yıllık Belgeli Direksiyon Usta Öğreticisi’nden 2014 Model Hyundai i20 marka araç ile çok uygun fiyatlarla kişiye özel detaylı ve itinalı direksiyon geliştirme eğitimi alma fırsatı. Trafiğe açık güzergahlarda, akan trafikte, şehir içi ve şehirler arası yollarda tecrübeli direksiyon hocasından çok uygun fiyatlarla kaliteli bir eğitim ve direksiyon dersi almak için, iletişime geçin...

  Sultanbeyli Direksiyon Dersi

Direksiyon Geliştirme Eğitimi

 • Anadolu Yakası08:00 - 22:00

  Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi

  İstanbul Anadolu Yakası'nın tüm ilçe ve bölgelerinde kaliteli bir ileri sürüş ve direksiyon geliştirme dersi almak için iletişime geçebilirsiniz.

 • Avrupa Yakası10:00 - 20:00

  Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi

  İstanbul Avrupa Yakası'nda kaliteli bir ileri sürüş ve direksiyon geliştirme dersi almak için iletişime geçebilirsiniz.Neden Eğitim Almalıyım?

 • Ehliyet Direksiyon Sınavı

  Sınavlara Hazırlık

  Direksiyon sınavına girmeden önce pratik yapmak, sınava hazırlanmak ve kendinizi daha iyi bir şekilde geliştirmek için sürücü kurslarının kullandığı araçlar ile aynı marka arabayla özel direksiyon dersi alabilirsiniz.

 • Sürüş Yeteneğini Geliştirme

  Direksiyon ve Sürüş Tecrübesi

  Zaten ehliyetimiz var fakat tecrübeniz ile yeterince direksiyon hakşmiyetiniz ve trafik bilginiz yok ise özel direksiyon dersi ile kendinizi geliştirebilir ve yeterli ileri sürüş eğitimi sonrasında rahatça trafiğe çıkabilirsiniz.Eğitim Paketleri ve Ders Ücretleri

 • 1 Saatlik Ders50 TL

  60 Dakikalık Eğitim

  Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi'nden 1 saat boyunca her şey dahil olarak faydalanarak kişiye özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız kısa süreliğine geçerlidir. Randevu alınız.

 • 3 Saatlik Eğitim Paketi125 TL

  180 Dakikalık Eğitim

  Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi'nden 3 saat boyunca her şey dahil olarak faydalanarak kişiye özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız kısa süreliğine geçerlidir. Randevu alınız.

 • 5 Saatlik Eğitim Paketi200 TL

  300 Dakikalık Eğitim

  Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi'nden 5 saat boyunca her şey dahil olarak faydalanarak kişiye özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız kısa süreliğine geçerlidir. Randevu alınız.

 • 10 Saatlik Eğitim Paketi400 TL

  600 Dakikalık Eğitim

  Özel Direksiyon Geliştirme Eğitimi'nden 10 saat boyunca her şey dahil olarak faydalanarak kişiye özel direksiyon dersi alabilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız kısa süreliğine geçerlidir. Randevu alınız.

İletişim

 • Tel: 0535 240 69 73 • bilgi@sultanbeylidireksiyondersi.com